סגל הפסטיבל

 

שםתפקיד
תומר שלומנהל הפסטיבל
טל גולדמןמנהל ההפקה
ג’וש ישרע. מנהל ההפקה
איתי שטורםאחראי בטיחות
ניצן הלפריןע. בטיחות
נעמה פרידמןאחראית מנהלה
חרות ישלחמנהלת הכספים
רוני קרופניקמנהלת התוכן
רמי שלהבתעורך תוכן
גלי אחיטובע. עורך תוכן
אדוה שושןמנהלת גיוס תוכן עיוני
נדב אלמוגא. תוכן ספרות; עורך תוכן באנגלית
דניאל רז-רוטשילדא. תוכן קומיקס
עפר מתוקיא. תוכן אקדמי
הדס נבנצלא. תוכן קולנוע וטלוויזיה
תמר קיס פפוא. תוכן לילדים ונוער
אורי מרקוביץ’א. תוכן אנימה ומנגה
הלה הראלא. סדנאות
גלית כהןע. סדנאות
ערן מולוטגיוס הרצאות משחקים
מאי רוקחגיוס תוכן קוספליי
אדוה פפומנהלת גיוס תוכן משחקים
חגי גומפרטע. מנהלת צוות גיוס תוכן משחקים
גלעד גרינברגגיוס תוכן משחקי תפקידים שולחניים
טל קארוגיוס תוכן זירה
דידי חנוךא. אורחי כבוד
אליה הורןא. פיילוטים
ירון ברודסקיע. מנהלת צוות פיילוטים
נועה רוןצוות פיילוטים
בר צזנהצוות פיילוטים
יעל זבולונובמנהלת הפקת תוכן
אדוה שושןע. הפקתוכן
ליאור קליין שטרןע. הפקתוכן
מיטב מורחייםא. הפקות מקור
אור ענברמפיקת תוכן
איל רזניקמפיק תוכן
אלמוג כהןמפיקת תוכן
גלעד גרינברגמפיק תוכן
הדס סלויןמפיקת תוכן
חננאל לבנהמפיק תוכן
סיון קוטיקמפיקת תוכן
עדי בראוןמפיקת תוכן
עינת סיטרוןמפיקת תוכן
עפר מתוקימפיק תוכן
רביד אבן לחץ ארמיאץ’מפיקת תוכן
תומר שושןמפיק תוכן
תמר פארמפיקת תוכן
תמר קלירמפיקת תוכן
מאי רוקחא. תוכן קוספליי
ניקול נוסוביצקיע. תוכן קוספליי
מעין שירמפיקת תוכן
אדוה פפומפיקת תוכן
דמיאן הופמןמפיק תוכן
עמרי גרופרמפיק תוכן
רוני מורחייםמפיקת תוכן
מאי רוקחמנהלת תחרות הקוספליי
ניקול נוסוביצקיע. מנהלת תחרות הקוספליי
טל קארותפעול זירה
נימרוד סקאלמנהל השיווק
גדי עברוןא. חסויות
רוני קרופניקא. רשתות חברתיות
הילה אלונימנהלת יחסי ציבור וקשרי עיתונות
ירון ברודסקימנהל יריד הדוכנים
דניאל רז’בקע. מנהל יריד הדוכנים
אמונה פלחצוות דוכנים
בר ביאליקצוות דוכנים
שיראיימי יצחקצוות דוכנים
שאי אבידןצוות דוכנים
שירה טרוינסקיצוות דוכנים
גיל שריגא. שת”פים
ירדן ון בירןע. שת”פים
נועה זואי לויןמנהלת צוות התיעוד
גיא קובלמנהל הלוגיסטיקה
אלון לויסגן מנהל הלוגיסטיקה
איוקי איתןצוות לוגיסטיקה
אור דולבצוות לוגיסטיקה
לידן גבלא. חמ”ל
אלה דרייהרמנהלת מרכז לוגיסטי
אפריל אלימלךאחמ”שית
טל קארוא. מתחם זירה
ברי דניאל אושריע. מתחם זירה
ליאור מורדוךצוות זירה
בן אנגלמןצוות זירה
אופיר לוטןא. מתחם קוספליי
תמר קיס פפוא. הוביטון
ירדן ון בירןא. שמירת חפצים
אוריאל אלה גרנטע. שמירת חפצים
ג’אק סמירנובע. שמירת חפצים
דותן צורא. הובלות
חאלד דגרהמנהל תמיכה טכנית
זברה אגפונצ’במנהלת הפונדק
פלג נתןצוות הפונדק
מאשה לופןצוות הפונדק
יובל וגנרמנהל מתחם משחקי לוח
שונית משיחמנהלת צוות לילה
ניב עקיבאצוות לילה
אופיר וינשטייןצוות לילה
ברק חי אפרתיצוות לילה
יובל צבעוניצוות לילה
ליאור רמתיע. מנהל מתחם משחקי לוח
מיקה וינרצוות מתחם משחקי לוח
שרון הדסצוות מתחם משחקי לוח
ליל שינדלראחראית נגישות
מיכלי ברןצוות נגישות
גיל ניומןצוות נגישות
אליה הורןצוות נגישות
שי שחםצוות נגישות
חרות ישלחמנהלת המכירות והשירות
נטע טרופמנהלת הקופות
מיכאל גנקיןע. מנהלת הקופות
אלה פאיניצקיע. מנהלת הקופות
סתו גרסטלאחראית משמרת קופות
חן דאיאחראית משמרת קופות
מעין אלקן הלמןאחראית משמרת קופות
טל רביץמנהלת מתחם יד שנייה
מיכלי שניע. מנהלת מתחם יד שנייה
מאיר כהןאחמ”ש יד שנייה
תמיר רויטמןאחמ”ש יד שנייה
בר פישבייןמנהלת המודיעין
אייל קוטנרצוות המודיעין
אסיה ברוךצוות המודיעין
מתן בן אשרמנהל כוח האדם
ניתאי דואקצוות כוח אדם
אלעד אייזןצוות כוח אדם
שקד אמירצוות כוח אדם
דרור רייףאחראית פיתוח סגל
הדר הורןצוות כוח אדם
ענבר שיפריןצוות כוח אדם
אלי בויוםמנהל תשתיות מחשוב
גליה בהטע. מנהל תשתיות מחשוב
אדם מאיירמנהל פיתוח האתר לכנסים וירטואליים
אלון עולמיצוות תשתיות מחשוב
דוד בהטצוות אפליקציית אייקון
טל ספןצוות אפליקציית אייקון
עינת סיטרוןתמיכה במערכת הכרטיסים
לידן גבלמנהלת תחום העיצוב הגרפי
אסנת קדמיארט דיירקטורית
איתמר ריינרמעצב גרפי
ברק ברודומעצב גרפי
ארז רגבמעצב גרפי
ברק איטקיןמנהל ההקרנה
גל בליברגע. מנהל ההקרנה
סיה רם שצ’ופקע. מנהל ההקרנה
תומר שושןצוות מקרינים
ירון איטקיןצוות מקרינים
גיל ניומןצוות מקרינים
מעיין רתםצוות מקרינים
נעם אלטרצוות מקרינים
איתי שטורםצוות מקרינים
מעיין גוטרמןצוות מקרינים
דשה ביצ’נקוצוות מקרינים
יערה קיס פפוצוות מקרינים
ליאת שחר קשתןצוות למניעת הטרדות מיניות
רותם ברוכיןצוות למניעת הטרדות מיניות
זיו ויטיסצוות למניעת הטרדות מיניות
שירי ישועהצוות למניעת הטרדות מיניות
בועז קרני הראלצוות למניעת הטרדות מיניות
גל אבנתצוות למניעת הטרדות מיניות
ראשל אביבצוות למניעת הטרדות מיניות
גילי כהן ארזיצוות למניעת הטרדות מיניות