קטגוריית רוח הפסטיבל

שם המתמודד/ת: אודליה צימברג

שם הדמות: ג'סיקה ג'ונס

דף האינסטגרם

גיבורת הסדרה, "ג'סיקה ג'ונס", ג'סיקה, עברה דברים לא קלים כאשר הנבל, קילגרייב, עשה עליה מניפולציות רבות וניצל אותה. בסדרה ניתן לראות את הדילמות והבחירות שלה – להילחם או לברוח, להתמודד עם הטראומה או לשתות כדי להקהות את הכאב ששרט את נפשה.

 

שם המתמודד/ת: נועה לוי

שם הדמות: וו צ'אנג (איידנטיטי חמש)

דף האינסטגרם

דף הצלם

יין ויאנג, טוב ורע… וו צ׳אנג הן הרוחות המלוות בני אדם לאחר שסיימו תפקידם בעולם החיים. במשך כל חייו האדם נוקט ב*בחירות* אשר קובעות את גורלו בעולם שמעבר
רע? טוב?, שחור? לבן? גיהנום וגן עדן, לאיזה צד תבחרו אתם להגיע?…

 

שם המתמודד/ת: נועה פרי

שם הדמות: נאדיה סאטרינאבה (הארקאנה)

דף האינסטגרם

נושא הפסטיבל השנה הוא בחירות. הקוספליי שלי הוא של דמות ממשחק שהבחירות שהשחקן עושה משפיעות על הסיפור ועל סוג הסוף. השחקן חייב לבחור מה לעשות בכל מצב במשחק שיכול להשפיע על החיים שלו ועל החיים של מי שקרוב אליו. עוד סיבה שבחרתי בדמות מהמשחק הזה לבחירות מפני שזה אחד מהvisual novels היחידים שאני מכירה שבהם השחקן יכול לבחור את לשון הפנייה שלו (היא/את, הוא/אתה הם/אתם) שזה פונה לאנשים מכל מגדר שמעוניינים לשחק במשחק הזה שזה אחד הדברים שגרמו לי לאהוב אותו.

 

 

שם המתמודד/ת: ביאטריס ריטנבאנד

שם הדמות: סיאל פאנטומהייב (קורושיטסוג'י)

דף האינסטגרם

דף הצלם

החיים של סיאל משתנים מקצה לקצה ברגע שהוא עושה את הבחירה הגורלית לחתום על חוזה עם שד ומציע לו את נשמתו על מנת שהשד ייסע לו לנקום ברוצחיו של משפחתו. הסיפור של סיאל מראה לנו כמה כל בחירה שאנו עושים יכולה להפוך ולהשפיע על חיינו ברגע.

 

 

שם המתמודד/ת: שובל אורן

שם הדמות: אדוארד (פולמטאל אלכמיסט)

דף האינסטגרם

אדוארד איבד את ידו ורגלו ואת כל הגוף של אחיו הקטן מכיוון ששניהם רצו להחזיר לחיים את אמם שמתה. עכשיו הוא צריך להחליט בין אם להחזיר את היד והרגל שלו לבין אם להחזיר את הגוף של אחיו הקטן.

 

שם המתמודד/ת: נועה כרמלי

שם הדמות: ריילה (הנסיך דרקון)

צילום: יניב דובובסקי

ריילה היא מתנקשת שבחרה לא להרוג. במקום לבצע את המשימה שתצית מלחמה היא בוחרת באמון ומנסה למנוע את הסכסוך, בחירה שעשויה לשנות את העולם.

 

שם המתמודד/ת: קאפקייק

שם הדמות: אמ-סי (מיסטיק מסנג'ר)

דף האינסטגרם

כשיש מולך כל כך הרבה דמויות ואפשרויות אי אפשר שלא לבחור בכולם כדי לדעת את הסיפור השלם מאחורי המשחק.

 

שם המתמודד/ת: נטע עמית כהן

שם הדמות: נארוטו אוזומאקי (נארוטו)

דף הפייסבוק

כשנארוטו הרים את אגודלו אל עבר סאקורה, הוא הבטיח לה שהוא יחזיר את סאסקה הביתה. הוא בחר בחירה שמקשה עליו ונראית בלתי אפשרית, אך הוא לא מוותר גם כשכולם נגדו.